obrazek

Knock Out Productions zaprasza na wspólny koncert Lamb Of God i Kreator! Zespoły wystąpią 2 kwietnia 2020 roku w TAURON Arena Kraków, a w roli supportu zaprezentuje się grupa Power Trip. 

Więcej…

obrazek

Pierwszymi potwierdzonymi wykonawcami tegorocznej edycji trasy Persistence Tour są dwie grupy z Nowego Jorku – Gorilla Biscuits oraz Agnostic Front. To oczywiście jeszcze nie koniec ogłoszeń! Już wkrótce do koncertowego line-up’u dołączą kolejne zespoły.

Więcej…

obrazek

Pionierzy thrash metalu i gwiazdy tegorocznej edycji MYSTIC FESTIVAL, ruszą w przyszłym roku w europejską trasę koncertową, pt.: “The Bay Strikes Back”. Tournee rozpocznie się 6 lutego 2020 w Kopenhadze, a zakończy 11 marca 2020, w niemieckim Hannoverze. Na całej trasie, formacji Testament towarzyszyć będą wyjątkowi goście: Exodus oraz Death Angel. 

Więcej…

obrazek

Dog Eat Dog świętuje w tym roku 25-lecie szalenie popularnego albumu „All Boro Kings”, a jubileuszowe koncerty zahaczą również o dwa miasta w Polsce! Dog Eat Dog wystąpi u nas 3 października, w warszawskim klubie Progresja oraz 4 października, w klubie Rude Boy, w Bielsku-Białej. 

Więcej…

obrazek

Sick Of It All ponownie w Polsce. W roli supportu, zaprezentują się formacje: Comeback Kid oraz Cancer Bats. 

Więcej…

obrazek

The Exploited jest zaliczany do tzw. drugiej fali brytyjskiego punka. Od samego początku dowodzony przez Wattiego Buchana. Do fascynacji twórczością The Exploited przyznawali się muzycy takich zespołów jak: Nirvana i Massive Attack. Ich koncertowy album "On Stage" był pierwszą zagraniczną płytą z punk rockową muzyką, która została wydana oficjalnie w Polsce. 

Więcej…

obrazek

Neurosis i Jarboe zaprezentują nową odsłonę kolaboracji sprzed lat już 2 sierpnia 2019!

Więcej…

obrazek

Zespół Dir En Grey powstał ponad 20 lat temu, w wyniku rozpadu formacji La: Sadie’s, w Tokio. Nazwa kapeli jest ciekawą mieszanką trzech różnych języków – niemieckiego, francuskiego i angielskiego, a całościowo - Dir En Grey tłumaczone jest jako „szara moneta”. Dyskografię grupy zamyka ich dziesiąty studyjny album, zatytułowany „The Insulated World”. Krążek wydany został rok temu, 26 września 2018 roku, za pośrednictwem wytwórni Free - Will. Na polski koncert zespołu Dir En Grey, w ramach „Tour 20: This Way to Self – Destruction”, zapraszamy 3 lutego 2020, do wrocławskiego klubu A2! 

Więcej…

obrazek

Tides From Nebula to polska ekipa instrumentalistów, która zawiązała się w 2008 roku. Ostatnią pełnowymiarową produkcją muzyków jest dotychczas płyta „Safehaven” z 2016 roku, wydana nakładem wytwórni Mystic Production. Po trzyletniej przerwie zespół powraca z nowym albumem - pierwszym nagranym w trzyosobowym składzie. Album nosić będzie tytuł „From Voodoo To Zen” i ukaże się w Polsce nakładem Mystic Production, zaś na świecie poprzez Long Branch Records (SPV). Premiera płyty planowana jest na 20 września 2019 roku, a już dziś, zobaczyć można okładkę wydawnictwa i jego tracklistę. 

Więcej…

obrazek

Inter Arma, co oznacza dosłownie „podczas wojny”, powstało w 2006 roku i ma na swoim koncie już cztery studyjne albumy. Najświeższym wydawnictwem zespołu jest płyta „Sulphur English”, która wydana została 12 kwietnia 2019, nakładem Relapse Records. Amerykanie z Inter Arma zaprezentują się w Polsce już jesienią, 21 października 2019! Zespół wystąpi w warszawskim klubie Pogłos. Bilety kolekcjonerskie na koncert sa już dostępne w sprzedaży na: https://sklep.knockoutprod.net

Więcej…

obrazek

Galicja Productions ma zaszczyt zaprosić na koncert The ExploitedMaid of Ace, Włochaty i Psy Wojny.

Więcej…

obrazek

Znamy line up festiwalu Brutal Assault – organizatorzy podali kolejnego, ostatniego już newsa z zestawem kapel które wystąpią w tym roku w Twierdzy Josefov. Jest też wątek polski. 

Więcej…

obrazek

 

W niedzielę, 22 września, zapraszamy do poznańskiego Klubu U Bazyla na jedyny polski przystaniek trasy Misthyrming, Darvaza i Vortex of End. Bilety na to szczególne wydarzenie już w sprzedaży.

Więcej…

obrazek

Przedostatni update tegorocznej edycji festiwalu Brutal Assault. Z polskim akcentem. To, w skrócie, po kolei:

Więcej…

obrazek

Jedna z największych sensacji światowego street punka, zespół Booze & Glory obchodzi w tym roku 10-lecie istnienia. 

Więcej…